Merhaba,

Dijital Çağa Yeni Nesil
Giriş Yap

02 / 05

Hizmetlerimiz

Markanızı büyütün!

Görsel Tasarım

Marka kurumsal kimliğinize uygun görsel tasarımlar, müşterilerinizin satın alma eğilimlerini ve etkileşim isteklerini 20 kata kadar arttıracaktır.

Sosyal Medya

Güçlü bir sosyal ağ yönetimi, markanızın daha kolay anlaşılabilirliğini sağlar ve müşteriyle bağ kurmanın en etkili yoludur.

Prodüksiyon

Markanıza uygun film tasarımınızı senaryo sürecinden oyuncuların seçimine ve çekim sonrası hizmetlerine kadar sizin için planlıyoruz.

Google Adwords

Hedef kitleniz ürün ve hizmetlerinizi aradığında gösterilen en etkili, ekonomik,esnek, ölçülebilir ve sonuç odaklı reklam modelidir.

SEM ve SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motorlarına sitenizi doğru anlatmaktır. Kullanıcılarınızı düşünerek atacağınız her adım, sitenizin yükselmesini sağlayacaktır.

Youtube Kanal Danışmanlığı

Dünyanın en büyük 2. arama motoru olan Youtube’da video içerikler üreterek marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Google Benim İşletmem

Firmanızı Google Benim İşletmem hizmetine kayıt ettirelim, müşterileriniz sizi aradığında her an her yerden ulaşılabilir olun.

Mobil Uygulama Geliştirme

Kişisel dijital yardımcılar, kurumsal dijital yardımcılar veya cep telefonları gibi mobil cihazlar için bir mobil uygulamanın geliştirildiği eylem veya süreçtir. Yastık Medya ile dijital çağa yeni nesil giriş yapın.

2D Animasyon

Günümüzün en efektif iletişim araçlarından biridir. Hedef kitle tarafından kolay anlaşılabilir içerikler yeni nesil kitleyi de odağına çekerek reklamları daha akılda kalıcı hale getiriyor.

03 / 05

Biz Kimiz

Yeni nesil düşün!


Yastık Medya,


Yıllarca kurumsal firmalarda çalışmış genç girişimcinin, en sonunda gerçekleştirdiği karşı konulmaz hayalidir.

Kasım ayında kurulan Yastık Medya, genç bireylerce yürütülen kreatif bir medya ajansıdır. Bu gençler, şirketlerinizi dijital çağa taşıyarak ticari faaliyetlerinizi çok daha kreatif ve tanınır hale getiriyor.

Dijital dünyanızda, faaliyetlerinizin emin ellerde olduğunu bilerek sizlere Yastık Medya çatısı altında daha keyifli bir uyku sunmak için yanınızdayız.04 / 05

Projelerimiz

Para, asla bir fikri harekete geçirmez; parayı harekete geçiren fikirdir.

Yastık Medya’nın Patentli Alt Markası Postun Hazır İle Tüm Markalaşma Süreçlerinizi Hızlıca Gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki Linkten #instagram Hesabına Erişebilir, Hemen DM’den İletişime Geçebilirsiniz.

Referans Markalar

İletişim